Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк здійснює планові заходи з питань запобігання корупції

08.05.2018

 

 

Національний банк на виконання українського законодавства та у рамках підготовки оновленої антикорупційної програми проводить періодичну оцінку корупційних ризиків у власній діяльності.

 

Про це йдеться у рішенні Правління Національного банку України від 07.05.2018 № 260-рш "Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Національного банку України".

 

Необхідність проведення такої оцінки передбачена Законом України "Про запобігання корупції" та нормативно-правовими актами Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

За її результатами планується актуалізувати опис ідентифікованих корупційних ризиків під час виконання підрозділами Національного банку України своїх функцій та завдань; чинників корупційних ризиків та підготувати пропозиції до заходів із усунення або мінімізації рівня виявлених корупційних ризиків у діяльності Національного банку України.

 

З урахуванням проведеної оцінки незабаром  відбудеться оновлення антикорупційної програми Національного банку, метою виконання якої є удосконалення системи запобігання та протидії корупції, забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства у Національному банку.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   08.05.2018