Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк пропонує посилити захист приміщень банків в Україні

15.05.2018

 

 

Національний банк України розглядає можливість посилення організації захисту приміщень банків в Україні. Регулятор запрошує громадськість до обговорення можливих змін у разі схвалення проекту постанови Правління НБУ “Про затвердження Змін до Правил з організації захисту приміщень банків в Україні.

 

Розроблений Національним банком проект постанови пропонує внести зміни до Постанови Правління Національного банку України № 63 від 10 лютого 2016 року “Про затвердження Правил організації захисту приміщень банків в Україні”.

 

Останнім часом збільшилася кількість звернень до Національного банку України з боку громадян, правоохоронних органів, адвокатів та органів прокуратури з питань, пов’язаних із непорозуміннями в частині надання банками в оренду індивідуальних сейфів та надходження інформації щодо зникнення з них майна клієнтів. Враховуючи це, а також з метою вдосконалення вимог щодо захисту приміщень банків в Україні підготовлено вищезазначений проект постанови Правління Національного банку.

 

Підготовка Проекту постанови також зумовлена необхідністю удосконалення існуючих норм захисту приміщень банків в Україні та має на меті підвищення захисту працівників банку, що здійснюють роботу з готівкою.

 

Проект регуляторного акта дасть змогу вдосконалити діючи вимоги до організації захисту приміщень банків в Україні, підвищити контроль за окремими приміщенням з метою зменшення можливого негативного впливу людського фактору, а також підвищити вимоги до захисту працівників банку, що здійснюють роботу з готівкою.

 

Усі пропозиції та зауваження до проекту приймаються до 15 червня цього року на поштову або електронну адресу Національного банку України.

 

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент грошового обігу.

 

Електронна адреса: 22SPRA@U1H0; Ruslan.Marunia@bank.gov.ua.

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.05.2018