Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк запрошує громадськість до обговорення змін в організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні

16.05.2018

 

 

Національний банк України розглядає можливість змін в організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні. Регулятор запрошує громадськість до обговорення можливих змін у разі схвалення проекту постанови Правління НБУ “Про затвердження Змін до Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні”.

 

Розроблений Національним банком проект постанови вносить зміни до Інструкції з організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в України, затвердженої постановою Правління Національного банку № 29 від 31 березня 2017 року.

 

Зокрема, запропонований проект постанови Правління Національного банку:

 

·         конкретизує перелік документів, що подає банк у разі започаткування нового виду діяльності, а саме інкасації коштів та перевезення валютних цінностей

·         уточнює вимоги щодо наявності бездоганної ділової репутації керівника підрозділу інкасації банку

·         урегульовує іншим питання, пов’язані з удосконаленням організації інкасації коштів та перевезення валютних цінностей.

 

Усі пропозиції та зауваження до проекту приймаються до 16 червня цього року на поштову або електронну адресу Національного банку.

 

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент грошового обігу.

 

Електронна адреса: 22SPRA@U1H0; Anatolii.Babych@bank.gov.ua.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   16.05.2018