Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк запрошує провідні будівельні компанії на повторний круглий стіл

24.05.2018

 

 

Відкриті торги на закупівлю будівництва основного центру оброблення даних Національного банку України (ЦОД НБУ) на території Банкнотно-монетного двору (м. Київ, вул. Пухівська, 7)[*] не відбулися у зв’язку з відхиленням усіх тендерних пропозицій та відміною процедури відкритих торгів.

 

Тож Національний банк організовує 30 травня 2018 року повторний круглий стіл з питань закупівельного процесу та процесу виконання будівельних робіт для наступного проведення торгів.

 

Планується обговорити основні невідповідності, зауваження та недоліки, допущені учасниками під час підготовки та надання тендерних пропозицій.

 

Узяти участь у круглому столі можуть представники всіх зацікавлених будівельних компаній, що мають досвід у будівництві соціально-важливих об’єктів інфраструктури як в Україні, так і за кордоном.

 

З питань реєстрації щодо участі у круглому столі та отримання додаткової інформації про об’єкт необхідно звертатися до контактної особи від Національного банку України – Марчука Тараса Вікторовича (Taras.Marchuk@bank.gov.ua, тел. (044) 521-87-19, (095) 273-58-55).

 

Зазначений захід відбудеться 30 травня 2018 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 9 (корпус 1).

 

Отримання перепусток здійснюється за попереднім записом за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 11-Б.

 

 

Довідково

 

ЦОД НБУ – це високоефективний та інноваційний комплекс з оброблення, збереження та передачі інформації з використанням інноваційних технологій.

 

Він відповідатиме найсучаснішим технологічним вимогам, стандарту TIER IV та дасть можливість широко застосовувати переваги хмарних технологій у роботі інформаційних систем регулятора.

 

Будівництво сучасного центру оброблення даних значно підвищить кібербезпеку у фінансовій сфері та забезпечить захист критичної інформаційної інфраструктури банківської системи України в умовах стійкої тенденції до зростання кількості кіберзагроз.

 

ЦОД НБУ планується будувати на території Банкнотно-монетного двору, що повністю забезпечена власною інженерною інфраструктурою, характеризується високою енергозабезпеченістю та енергетичною автономією.

 

Дозвіл на будівництво ЦОД НБУ надано рішенням Правління Національного банку від 14.07.2017 №444.

 [*] оголошення в системі ПРОЗОРРО за № UA-2018-03-29-001248-a

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   24.05.2018