Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Про результати проведення чергового електронного аукціону з продажу золотих пам’ятних монет "25 років незалежності України"

24.05.2018

 

 

24 травня 2018 року відбувся аукціон з продажу золотих пам’ятних монет "25 років незалежності України", на якому Національний банк запропонував для реалізації 15 монет.

 

Аукціон відбувся в системі електронних торгів з можливістю віддаленого доступу. Під час аукціону надано заявки на купівлю 15 штук виставлених на аукціон золотих пам’ятних монет "25 років незалежності України".

 

Максимальна ціна придбання монети у ході аукціону становила 148 499 грн, мінімальна – 143 499 грн Загальна вартість придбаних золотих пам’ятних монет склала більше 2,2 млн грн.

 

Детальні результати аукціону оприлюднені на офіційному сайті Універсальної товарної біржі "Контрактовий дім УМВБ".

 

Нагадаємо, що весь тираж золотих пам’ятних монет "25 років незалежності України" буде реалізовано на аукціонах Універсальної товарної біржі "Контрактовий дім УМВБ".

 

Про проведення наступних аукціонів Національний банк України та Універсальна товарна біржа "Контрактовий дім УМВБ" завчасно повідомлятимуть на своїх офіційних сайтах.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   24.05.2018