Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк подовжив терміни опрацювання звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків

10.07.2018

 

 

Національний банк подовжив терміни опрацювання звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків*. Зміна термінів пов’язана з необхідністю детального аналізу та додаткового опрацювання НБУ даних, отриманих від аудиторів та банків.

 

Змінено:

1) надсилання Національним банком вимоги про складання банками програм капіталізації, щодо яких регулятор  прийняв рішення про проведення оцінки стійкості із застосуванням:

двох етапів оцінки стійкості – до 01 серпня поточного року;

трьох етапів оцінки стійкості – до 17 серпня поточного року;

2) подання банками, щодо яких Національний банк прийняв рішення про проведення оцінювання із застосуванням двох етапів оцінки стійкості, програми капіталізації до 15 вересня поточного року.

 

Зазначені зміни затверджено постановою Правління Національного банку України № 76 «Про внесення змін до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України» від 10 липня 2018 року. Вони набувають чинності з 11 липня 2018 року.

 

*Звіти аудиторів надавались згідно з Положенням про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від

 

22 грудня 2017 року № 141.

 

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   10.07.2018