Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Апеляційний суд відмовив у задоволенні вимог акціонерів банку "Капітал" до Національного банку

12.07.2018

прес-реліз

 

Київський апеляційний адміністративний суд 11 липня 2018 року частково задовольнив апеляційну скаргу Національного банку України та залишив  без розгляду позовну заяву колишніх акціонерів ПАТ "АКБ "Капітал"  про визнання протиправними та скасування рішень регулятора щодо виведення цього банку з ринку.

 

Як слідує з матеріалів справи,  акціонери банку "Капітал" ТОВ "Промгаз України" (15% акцій) та Щербань Руслан Євгенович (34%) у серпні 2017 року звернулися з позовом до Національного банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з вимогою про визнання протиправними та скасування рішень щодо виведення цього банку з ринку.

 

Окружний адміністративний суд м. Києва 15 березня 2018 року  позовну заяву ТОВ "Промгаз України" та Щербаня Руслана Євгеновича задовольнив частково. Зокрема, визнав  протиправними та скасував постанови Правління НБУ про віднесення банку "Капітал"  до категорії неплатоспроможних та його ліквідацію.

 

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції Національний банк України у квітні 2018 року оскаржив його в апеляційному порядку.

 

За результатами розгляду судової справи, апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції, а позов  ТОВ "Промгаз України" та Щербань Руслан Євгенович залишив без розгляду.

 

Нагадаємо, ПАТ "АКБ "Капітал"  було віднесено Національним банком до категорії неплатоспроможних 20 липня  2015 року, а 29 жовтня 2015 року – прийнято рішення про ліквідацію цього банку.

   На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.07.2018