Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Сергій Холод розпочав роботу на посаді заступника Голови Національного банку України

23.07.2018

прес-реліз

 

Сергій Холод з 23 липня 2018 року розпочав роботу на посаді заступника Голови Національного банку України.

 

На цій посаді він відповідатиме за діяльність блоку “Платіжні системи та грошовий обігˮ. Головне його завдання забезпечення реалізації місії центрального банку шляхом розвитку, регулювання діяльності платіжних та розрахункових систем, управління системою готівкового обігу і реалізація внутрішньої трансформації Національного банку.

 

Рада Національного банку України 15 червня 2018 року призначила Сергія Холода заступником Голови Національного банку України за поданням Голови Національного банку.

 

Кандидатуру Сергія Холода у результаті публічного та прозорого відбору обрала конкурсна комісія у складі Правління Національного банку України. Він успішно пройшов спеціальну перевірку.

 

Як підкреслив Голова Національного банку Яків Смолій, Сергій Холод є найбільш вдалою кандидатурою, яка допоможе Національному банку втілити амбітні цілі стосовно масштабної розбудови в Україні Сashless economy, перезавантаження системи електронних платежів Національного банку, вивчення нових можливостей в грошовій сфері. "Як виходець з Національного банку Сергій Холод добре знає та розуміє природу його діяльності. Він поєднує досвід побудови і розвитку системи електронних платежів Національного банку і водночас знання потреб учасників банківського сектору зсередини. Його повернення до Національного банку привнесе нове стратегічне бачення інноваційного розвитку центрального банку та банківського сектору", – прокоментував очільник Національного банку.

 

За посадою заступник Голови входить до Правління Національного банку. Згідно із законом України "Про Національний банк України", Правління Національного банку складається з шести осіб: Голови Національного банку, першого заступника та чотирьох заступників Голови Національного банку.

 

Біографічна довідка.

Уся професійна діяльність Сергія Холода пов’язана з роботою в українській банківській системі. Він має 27-річний успішний досвід роботи в банківській сфері, у тому числі багаторічний керівний досвід на посадах заступника голови та члена правління низки українських банків (Сведбанк, Таскомбанк, ВТБ Банк). Крім того, Сергій Холод очолював напрям розвитку інформаційних технологій в ІНДЕКС-БАНКУ (Креді Аґріколь Груп) та Райффайзенбанку Україна (з кінця 2006 року – ОТП Банк).

 

Також у 1991 – 2002 роках він працював у Національному банку України та був одним з керівників проекту зі створення і розвитку електронної пошти і телекомунікаційної мережі системи електронних платежів Національного банку. Розпочалася його трудова діяльність у банківській системі з посади ІТ-спеціаліста у Промбудбанку (1991 рік).

 

Сергій Холод має дві вищі освіти – економічну (Київський державний економічний університет, спеціальність “Фінанси і кредитˮ, кваліфікація економіст) та технічну (Київське вище військове авіаційне інженерне училище, спеціальність “Авіаційне радіоелектронне обладнанняˮ, кваліфікація радіоінженер).

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   23.07.2018