Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк змінив розрахунок нормативу миттєвої ліквідності

01.08.2018

 

 

Національний банк України включив необтяжені облігації внутрішньої державної позики з кінцевим строком погашення до шести місяців у перелік високоліквідних активів, що приймаються при розрахунку нормативу миттєвої ліквідності (Н4).

 

Облігації внутрішньої державної позики є високоліквідним інструментом на фондовому ринку України.

 

Включення такого інструменту до високоліквідних активів відповідає положенням документів європейського законодавства та рекомендацій Базельського комітету (Базель ІІІ) щодо визначення коефіцієнта покриття ліквідністю (LCR).

 

Національний банк упровадив коефіцієнт покриття ліквідністю (LCR) постановою Правління НБУ від 15 лютого 2018 року № 13 "Про запровадження коефіцієнта покриття ліквідністю (LCR)" та рішенням Правління НБУ від 15 лютого 2018 року № 101-рш "Про схвалення Методики розрахунку коефіцієнта покриття ліквідністю (LCR)".

 

Національний банк продовжує роботу в частині наближення своїх регуляторних вимог до міжнародних стандартів.

 

Зміна розрахунку нормативу миттєвої ліквідності (Н4) затверджена постановою Правління Національного банку від 31 липня 2018 року № 87 "Про внесення зміни до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні", яка набирає чинності з 02 серпня 2018 року.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   01.08.2018