Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Директором Центрального сховища Національного банку України призначено Віталія Брика

31.07.2018

прес-реліз

 

За результатами відкритого конкурсу на вакантну посаду директора Центрального сховища Національного банку України з 1 серпня 2018 року призначено Віталія Брика.

 

Конкурсна комісія у складі Правління Національного банку України здійснювала вибір з 9 претендентів. Конкурс було оголошено після призначення попереднього директора Центрального сховища Миколи Каленського до складу Ради Національного банку у квітні 2018року.

 

Віталій  Брик має вагомий досвід роботи у фінансовій та управлінській сфері. Він розпочав працювати в банківській сфері з 1996 року у Здолбунівському відділенні Рівненської дирекції АК АПБ "Україна" на посаді начальника відділу фінансової безпеки. В системі Національного банку України - з 1999 року. Працював на посаді провідного економіста відділу готівкового обігу та касових операцій Рівненського обласного управління Національного банку та на посаді завідувача сектором. Надалі керував вказаним відділом. З 2005 року був призначений заступником начальника управління Національного банку у Рівненській області, а з 2015 року – начальником управління Національного банку у Рівненській області. З 2016 року – представник Національного банку у Рівненській області.

 

Уся професійна діяльність Віталія Брика в Національному банку безпосередньо  пов’язана з організацією готівкового обігу, касових операцій та перевезенням цінностей.

 

Віталій  Брик закінчив у 1992 році Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю "Економіка і експлуатація автомобільного транспорту", у 1998 р. - Інститут банкірів банку "Україна" за спеціальністю "Банківська справа", у 2007 р. - Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ за спеціальністю "Банківська справа".

 

Довідково.

 

До функцій Центрального сховища Національного банку України належать:

·       забезпечення схоронності цінностей;

·       забезпечення виконання емісійно-касових операцій;

·       забезпечення приймання, зберігання, оброблення, видачі банкнот і монет, інших

·       цінностей, обліку запасів готівки та резервних фондів банкнот, монет у національній

·       валюті, інших цінностей;

·       організація перевезення готівки та інших цінностей між Центральним сховищем,

·       відділами (управлінням) грошового обігу в регіонах Департаменту грошового обігу та

·       банками України.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   31.07.2018