Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Діагностичне обстеження банків України здійснюється згідно з графіком

30.05.2014

прес-реліз

 

З метою посилення довіри до банків України та забезпечення фінансової стабільності банківської системи Національним банком України розпочато діагностичне обстеження 35 найбільших за розміром активів банків України.

 

Цей захід передбачений програмою “Стенд-бай” Міжнародного валютного фонду і проектом Світового банку з підтримки фінансового сектору України.

 

Діагностичне обстеження банків здійснюватиметься незалежними аудиторськими фірмами відповідно до встановлених Національним банком вимог. Воно включатиме оцінку якості активів, достатності (адекватності) регулятивного капіталу з метою визначення необхідних обсягів докапіталізації банків.

 

На сьогодні банками І групи укладено договори з аудиторськими фірмами і з 26 травня  2014 року в зазначених банках розпочалася діагностика.

 

Діагностичне обстеження 20 наступних найбільших за розмірами активів банків розпочнеться 15 липня 2014 року.

 

За результатами діагностичного обстеження в разі потреби банки розроблять програми капіталізації або плани реструктуризації.

 

Успішне здійснення діагностичного обстеження банків і їх належна капіталізація за його результатами сприятимуть підвищенню стійкості банківської системи та захисту інтересів вкладників і кредиторів банків України.

 

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   30.05.2014