Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Запрошуємо до подання матеріалів до Щорічної дослідницької конференції НБУ та НБП "Комунікація центрального банку: від таємниці - до прозорості" (23-24 травня 2019)

11.10.2018

 

 

Запрошуємо до подання дослідницьких робіт

 

Протягом останніх десятиліть центральні банки світу почали застосовувати більш прозорі заходи економічної політики, націлені на досягнення макроекономічної стабільності, високого рівня інституційної довіри та закріплення очікувань економічних агентів. В умовах запровадження режиму інфляційного таргетування центральні банки беруть на себе зобов’язання не лише щодо забезпечення цінової стабільності, а й щодо детального інформування учасників ринків про свої рішення. Таким чином, комунікація центрального банку стає ключовим каналом трансмісії економічної політики. Здатність центрального банку згладжувати ринкові коливання, керувати економічними циклами, а також досягати низького та стабільного рівня інфляції значно посилюється за умов ефективного закріплення економічних очікувань.

 

Національний банк України спільно з партнерами 23‒24 травня 2019 року проведе дослідницьку конференцію "Комунікація центрального банку: від таємниці - до прозорості", на якій економісти центральних банків світу, академічних установ, міжнародних фінансових інституцій, аналітичних центрів та інших організацій обговорюватимуть теоретичні, емпіричні, практичні особливості комунікації центральних банків для забезпечення ефективної економічної політики.

 

Запрошуємо вас подавати дослідницькі матеріали в межах загальної теми конференції. Пріоритет буде надаватися працям за такими напрямами:

1.    Комунікація центральним банком своїх рішень щодо економічної політики.

2.    Комунікація монетарної політики та формування очікувань економічних агентів.

3.    Комунікація майбутнього шляху інструментів економічної політики.

4.    Комунікація в умовах низького рівня довіри.

5.    Роль комунікації центрального банку в досягненні фінансової стабільності.

 

Дослідницькі праці, відібрані до участі в конференції, розглядатимуться також до публікації у спеціальному випуску "Журналу монетарної економіки" (Journal of Monetary Economics).

 

Подання праць

Автори, зацікавлені у представленні власних досліджень на конференції, мають надіслати повний текст (у форматі pdf) або розгорнуту анотацію праці за адресою: conference@bank.gov.ua. Кінцевий термін подання матеріалів ‒ 31 січня 2019 року. Авторів відібраних до участі праць буде повідомлено до 15 лютого 2019 року. До відбіркової комісії входять Олексій Кривцов (Банк Канади) та Юрій Городніченко (Університет Каліфорнії – Берклі). Звертаємо вашу увагу, що до розгляду приймаються виключно англомовні матеріали.

 

Витрати

Організатори відшкодовують прийнятні витрати на переїзд і проживання доповідачів.

 

Надсилайте свої запити за адресою: conference@bank.gov.ua.

 

Із детальною інформацією щодо попередніх конференцій можна ознайомитися за посиланням.

 

Просимо вас поширити це запрошення серед ваших колег.

 

Запрошення до подання дослідницьких робіт.

 

Чекаємо на Вашу участь,

Організаційний комітет


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.10.2018