Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2018 рік

Окружний адміністративний суд Києва підтвердив, що Національний банк України здійснював належний банківський нагляд за ПАТ "Платинум Банк"

19.10.2018

прес-реліз

 

Окружний адміністративний суд Києва 17 жовтня 2018 року виніс рішення, яким повністю відмовив у задоволенні позовних вимог вкладників ПАТ "Платинум Банк" Жуковського С.І. та Жуковської Н.В. до Національного банку України про визнання протиправною бездіяльності щодо невжиття належних заходів забезпечення захисту законних інтересів вкладників і кредиторів цього банку.

 

Ретельно вивчивши матеріали справи, Окружний адміністративний суд Києва підтримав позицію НБУ, що регулятор здійснював належний банківський нагляд за діяльністю ПАТ "Платинум Банк".

 

Зазначимо, що суди неодноразово підтверджували здійснення Національним банком належного нагляду за виведеними з ринку неплатоспроможними банками.

 

Упродовж 2014-2018 років Національний банк виграв 69 судових процесів, у яких позивачі вимагали визнати протиправною бездіяльність регулятора по відношенню до банків, визнаних неплатоспроможними чи ліквідованих. Проте 88 справ ще перебувають на розгляді у судах різних інстанцій.

 

Нагадаємо, ПАТ "Платинум Банк" було віднесено до категорії неплатоспроможних 10 січня 2017 року через дефіцит капіталу.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   19.10.2018