Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Громадська рада при Національному банку України отримала кворум для реалізації права громадян на участь у державному управлінні

Відбулася зустріч представників ініціативної групи із захисту інтересів споживачів банківських послуг щодо створення Громадської ради при Національному банку. Предметом зібрання також стало обрання претендентів у члени Громадської ради та рішення провести її перше робоче засідання вже цього місяця.

 

Водночас, Правлінням Національного банку було прийнято Постанову, яка дозволила юридично закріпити створення та діяльність Громадської Ради.

 

Голова Національного банку Степан Кубів, вітаючи отримання Громадською радою необхідного для прийняття правомочних рішень кворуму, зазначив, що це велика відповідальність відстоювати інтереси громадян та сприяти їх ефективному діалогу з Національним банком у вирішенні фінансових проблем, зокрема щодо депозитів, іпотеки, роботи колекторських компаній і інших важливих питань.

 

Варто зазначити, що до складу Громадської ради увійдуть представники громадських організацій, банківських та професійних асоціацій, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціації "Бюро кредитних історій України" тощо.

 

Відтепер, співпрацюючи з Національним банком України, Громадська рада реалізовуватиме конституційне право громадян на участь у державному управлінні, зокрема щодо підготовки та проведення громадських обговорень з питань захисту прав та інтересів споживачів банківських послуг і надання пропозицій задля вирішення порушених питань. Її робота дасть змогу ініціативним громадянам, що мають фахову освіту, брати безпосередню участь у розробленні пропозицій щодо вдосконалення законодавства та запровадження ефективних механізмів у сфері захисту прав та законних інтересів вкладників та клієнтів банків.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.06.2014