Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Управління Національного банку України в Донецькій області призупинило свою роботу

16.06.2014

прес-реліз

 

У понеділок, 16 червня, група терористів захопила приміщення Управління Національного банку України в Донецькій області (далі – Управління).

 

У всіх працівників Управління були відібрані засоби зв’язку, зокрема мобільні телефони. Серед основних вимог цих осіб – перехід його працівників до так званого донецького народного банку.

 

У зв’язку з тим, що такі дії сепаратистів загрожують життю людей та унеможливлюють здійснення Управлінням своїх завдань, його діяльність призупинена, а cистема платежів і розрахунків у регіоні тимчасово відключена.

 

Національний банк України, незважаючи на вкрай складні умови, вживає всіх можливих заходів для захисту життя та здоров’я працівників Управління, збереження його матеріальних цінностей і готівкових коштів.

 

Ураховуючи ситуацію, що склалася, та з метою невідкладного вжиття заходів Голова Національного банку Степан Кубів уже звернувся до відповідних правоохоронних органів за допомогою.

 

Для вирішення проблемної ситуації в регіоні створена робоча група на чолі із заступником Голови Національного банку Яковом Смолієм.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   16.06.2014