Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк ухвалюватиме окремі рішення стосовно необхідності впровадження додаткових заходів в умовах особливого періоду

29.11.2018

 

 

На час воєнного стану, запровадженого строком на 30 днів у 10 областях України, банківська система і надалі працюватиме в звичайному режимі.

 

Національний банк у разі необхідності ухвалюватиме окремі рішення стосовно порядку, обсягів та термінів впровадження додаткових заходів, що зумовлюють функціонування банківської системи України в особливій період.

 

Таку норму з метою забезпечення надійності та стабільності банківської системи в умовах воєнного стану містить постанова Правління Національного банку України від 28 листопада 2018 року № 132 “Про особливості функціонування банківської системи України в умовах особливого періоду”.

 

Цей документ створено у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України Закону України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” та на виконання вимог Закону України “Про Національний банк України” і “Про правовий режим воєнного стану”.

 

Постанова набирає чинності з 29 листопада 2018 року.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   29.11.2018