Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Валерія Гонтарева та Чімяо Фан обговорили підготовку Першої програмної позики на політику розвитку фінансового сектору

25.06.2014

прес-реліз

 

Сьогодні, 25 червня 2014 року, Голова Національного банку України Валерія Гонтарева провела зустріч з Директором Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фаном та представниками оціночної місії Світового банку щодо Першої програмної позики на політику розвитку фінансового сектору.

 

Місія Світового банку, яка розпочала свою роботу в Україні 23 червня 2014 року, оцінюватиме кроки з реформування фінансового сектору України, а також виконання усіх попередніх заходів.

 

Чімяо Фан наголосив на пріоритетності підтримки Світовим банком фінансового сектору України та ознайомив Голову Національного банку із запланованим графіком розгляду Радою директорів Світового банку Першої програмної позики на політику розвитку фінансового сектору. Він висловив упевненість, що співпраця Світового банку з українським центральним банком буде і надалі результативною та сприятиме ефективному розвитку фінансової системи.

 

У свою чергу Валерія Гонтарева привітала представників Світового банку та подякувала за підтримку розпочатих реформ фінансового сектору України, результатом чого стала спільна плідна робота з підготовки Першої програмної позики на політику розвитку фінансового сектору.

 

Вона розповіла про роботу, яка нині здійснюється Національним банком України з метою стабілізації фінансового сектору, та зміни, яких, на думку регулятора, конче потребує українське банківське законодавство. Сторони обговорили питання підвищення ефективності роботи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, шляхів його фінансової підтримки та вдосконалення механізмів виведення з ринку неплатоспроможних банків.

 

Під час зустрічі сторони також домовилися про консолідацію зусиль з метою успішної реалізації програми розвитку вітчизняного фінансового сектору та підтримання конструктивного діалогу щодо вирішення всіх можливих питань.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   25.06.2014