Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини

Анонс: відкритий дослідницький семінар з аналізу взаємозв’язку між індивідуальним споживанням та монетарною політикою

12.02.2019

прес-реліз

 

18 лютого 2019 року Національний банк України спільно з Київською школою економіки проведуть відкритий дослідницький семінар, під час якого економіст Майкл Добрю розповість про особливості здійснення монетарної політики в економіці, де агенти споживають товари з різним ступенем цінової гнучкості.

 

Протягом семінару пан Майкл Добрю презентує своє дослідження (Дез-) агреговане споживання та монетарна політика ((Dis-) Aggregate Consumption and Monetary Policy). У своєму досліджені автор проводить такий аналіз:

 

·         спершу автор емпірично показує, що у разі збільшення індивідуального доходу домогосподарства диспропорційно збільшують споживання товарів з (більш) негнучкими цінами;

 

·         також автор пропонує багатогалузеву ново-кейнсіанську модель для відображення емпіричних знахідок та аналізу монетарної політики.

 

Пан Майкл Добрю є PhD кандидатом в Департаменті економіки Прінстонського університету. Його дослідницькі інтереси зосереджені на макроекономіці, монетарній економіці та банківській справі.

 

Ознайомитися з дослідженнями можна за цим посиланнями.

 

Робочою мовою семінару є англійська.

 

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 206.

 

Початок семінару о 15.00. Реєстрація учасників триватиме з 14:45 до 14:55. З собою необхідно мати документи, що посвідчують особу.

 

Для участі у семінарі потрібно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 15:00 15 лютого 2019 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмежену кількість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та ухвалення рішень щодо участі в семінарі щодо кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою особисто до кінця дня 15 лютого 2019 року.

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна за посиланням.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.02.2019