Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини

Національний банк розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій

26.03.2019

прес-реліз

 

Національний банк України розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій[1] на нові ліцензії на здійснення валютних операцій згідно із Законом України "Про валюту і валютні операції".

 

Сьогодні Національний банк прийняв рішення про переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій першим восьми небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну валют:

 

1. ТОВ "ФК "АЛЬФА-ІНВЕСТ ГРУП";

2. ТОВ "ФІНОД";

3. ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФІНАНСОВИЙ СВІТ";

4. ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "КОНВЕРСІЯ";

5. ТОВ "ІНОМЕ ГРУП";

6. ТОВ "СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ";

7. ТОВ "24 ОНЛАЙН";

8. ТОВ "ПОСТ ФІНАНС".

 

Видані на підставі Закону про валюту ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавались на строк до 3 років.

 

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор приймає рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів.

 

Зазначимо, що Законом України "Про валюту і валютні операції"[2] також передбачена можливість отримання ліцензії на здійснення валютних операцій операторами поштового зв'язку.[1] переоформленню підлягають генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, які видавалися на підставі Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю"

 

[2] Закон України "Про валюту і валютні операції" уведено в дію 7 лютого 2019 року


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   26.03.2019