Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини

В Україні відбувся Global Money Week 2019

02.04.2019

прес-реліз

 

1435 дітей та студентів взяли участь у заходах Національного банку під час Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей), які відбулися 25-31 березня цього року.

 

"Національний банк завжди радо долучається до освітніх ініціатив, які спрямовані на підвищення фінансової грамотності населення. Опікування питанням фінансової грамотності центральними банками – уже давно не просто добра воля чи забаганка, а вимога часу та логічна функція, яка витікає з мандату. Ми впевнені, що фінансово обізнане суспільство створює кращі передумови для макрофінансової стабільності та загального добробуту. Саме тому ми будемо і надалі докладати зусиль, щоб підвищувати фінансову грамотність, і уже влітку цього року публічно презентуємо комплексну стратегію з фінансової обізнаності", – прокоментував заступник Голови Національного банку Роман Борисенко.

 

Національний банк уже традиційно став центральним майданчиком для проведення освітніх заходів. За час Global Money Week центральний банк реалізував 56 окремих активностей, із яких:

      7 лекцій на фінансову тематику;

      2 воркшопи з управління персональним бюджетом;

      2 інтерактивних освітніх заняття;

      1 інтелектуальна гра "Що? Де? Скільки?";

      4 майстер-класи з проведення дебатів;

      4 дебатів;

      36 екскурсій Національним банком.

 

Нагадаємо, просвітницька акція Global Money Week у Національному банку відбувалася за підтримки проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

 

Довідково

 

Global Money Week - міжнародна просвітницька акція, спрямована на розширення знань молоді щодо фінансів з метою розбудови впевненого фінансового майбутнього.

 

Упродовж тижня у понад 169 країнах світу відбуваються різні заходи з фінансової освіти та грамотності.

Гаслом цьогорічного Global Money Week стало "Навчайся! Накопичуй! Заробляй!".

 

Україна долучилася до заходів цієї освітньої ініціативи уже всьоме.

 

Детальніше про заходи в рамках Global Money Week в Україні за посиланням.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   02.04.2019