Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини

Національний банк переоформив генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "ДСД ФІНАНС"

10.04.2019

прес-реліз

 

Національний банк України 09 квітня 2019 року ухвалив рішення переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "ДСД ФІНАНС". Товариство стало 13 учасником ринку обміну валют, які за останній місяць переоформили свої генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій[*] на нові ліцензії згідно із Законом України "Про валюту і валютні операції".

 

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор ухвалює рішення про переоформлення ліцензії упродовж двох місяців після отримання пакета документів. Видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції" ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися на строк до 3 років.

 

З інформацією щодо виданих небанківським установам ліцензій на здійснення валютних операцій згідно із Законом "Про валюту і валютні операції" можна ознайомитися на сайті Національного банку.

 [*] переоформленню підлягають генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, які видавалися на підставі Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю".
  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   10.04.2019