Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини

Національний банк України та Центральний банк Чорногорії домовились про співпрацю у сфері банківського нагляду

15.04.2019

прес-реліз

 

Національний банк України та Центральний банк Чорногорії підписали Меморандум про співпрацю у сфері банківського нагляду.

 

Свої підписи під документом поставили Голова Національного банку України Яків Смолій та Голова Центрального банку Чорногорії Радоє Жугіч.

 

Підписання Меморандуму відбулося 12 квітня 2019 року у м. Вашингтон, США, під час Весняних зборів Міжнародного валютного фонду та Групи Світового банку.

 

Цей документ сприятиме виконанню двома центральними банками функцій банківського нагляду та належному функціонуванню банківського сектора в обох країнах.

 

Зокрема, документ передбачає співробітництво у сфері нагляду за діяльністю фінансових установ з дотриманням вимог національних законодавств обох держав і декларує готовність обох центробанків здійснювати обмін інформацією та досвідом щодо:

      транскордонних підрозділів та їх материнських банків,

      питань видачі ліцензій і структури власності,

      протидії та запобігання відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.

 

Меморандум про взаєморозуміння набирає чинності з дня його підписання і діятиме впродовж необмеженого періоду часу.

 

Нагадаємо, восени 2018 року Національний банк України та Національний Банк Республіки Казахстан підписали Угоду з аналогічних питань.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.04.2019