Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини

Національний банк вітає з Днем банківських працівників

20.05.2019

 

Шановні працівники банківських установ, колеги і партнери!

 

Від імені команди Національного банку України та від себе особисто сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем банківських працівників!

 

Сьогодні українська банківська система демонструє гідні результати. Вона не лише стійка, докапіталізована і прозора, а й вперше за останні п’ять років – прибуткова. Довіра українців до банківської системи зміцнюється. Банки нарешті відновлюють кредитування.

 

Вагомою запорукою гармонійного розвитку фінансової галузі є незалежність Національного банку України. Непохитна політика центрального банку та подальший розвиток фінансової системи є запорукою макрофінансової стабільності та економічного зростання у нашій державі.

 

Найбільшою ж рушійною силою нашого розвитку та процвітання є люди – банківські працівники, які щодня докладають максимум зусиль для зміцнення фінансового ринку й банківської системи України. Їх принциповість та професійність, віра у власні сили та цілеспрямованість, самовіддана праця та досвід – це те, що допомагає нам разом досягати високої мети: підтримувати стійкість і надійність національної банківської системи та створювати умови для подальшого зміцнення української економіки.

 

Вітаю вас із професійним святом, віддаю належне кожному з вас та дякую за вашу порядність, компетентність і відповідальність. Наша спільна справа – це фінансове благополуччя України, тож плекаймо його з особливою турботою й наснагою!

 

Щиро зичу щастя, злагоди, добра всім вам, достатку та процвітання!

Слава Україні!

 

З повагою

Голова Національного банку України

Яків СМОЛІЙ

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   20.05.2019