Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

НБУ переоформив генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "ФК "ЛІБЕРТІ ФІНАНС"

15.05.2019

 

 

Національний банк України 14 травня 2019 року ухвалив рішення переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "ФК "ЛІБЕРТІ ФІНАНС". Товариство стало 15 учасником ринку обміну валют, що отримало  ліцензії на здійснення валютних операцій згідно із Законом України "Про валюту і валютні операції".

 

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій[*] на нові ліцензії усім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор ухвалює рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів. Видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції" ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися на термін до 3 років.

 

З інформацією щодо виданих небанківським установам ліцензій на здійснення валютних операцій згідно із Законом "Про валюту і валютні операції" можна ознайомитися за посиланням.

 


[*] переоформленню підлягають генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, які видавалися на підставі Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю".


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.05.2019