Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

Національний банк відкликав ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків у ТОВ "ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ ПЛАТЕЖІВ"

11.06.2019

 

 

Національний банк України 11 червня 2019 року ухвалив рішення про відкликання у ТОВ "ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ ПЛАТЕЖІВ" ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 17 жовтня 2014 року № 20.

 

Відповідне рішення ухвалено з огляду на припинення надання послуг з переказу коштів більше ніж на 180 календарних днів та невідновлення такої діяльності упродовж 90 календарних днів із дня повідомлення про це Національним банком України у відповідності до Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 17 серпня 2017 року № 80.

 

До 25 травня 2018 року ТОВ "ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ ПЛАТЕЖІВ" було учасником внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.UА. Після скасування 25 травня 2018 року реєстрації WebMoney.UА ТОВ "ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ ПЛАТЕЖІВ" не надавало послуги з переказу коштів в національній валюті та не стало учасником жодної платіжної системи в Україні.

 

З інформацією про небанківські установи, яким Національним банком України видано ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, можна ознайомитись на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України за посиланням.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.06.2019