Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Директором Департаменту персоналу Національного банку став Роман Борисенко

14.08.2014

прес-реліз

 

Директором Департаменту персоналу Національного банку призначено Романа Борисенка.

 

Як неодноразово зазначала раніше Голова Національного банку України Валерія Гонтарева, має відбутися якісне та системне реформування всіх процесів та організаційної побудови регулятора відповідно до успішного світового досвіду. Саме такі задачі стоять перед новопризначеним директором Департаменту персоналу.

 

"Керівництво Національного банку має бажання втілити важливі перетворення. Переконаний, що оптимізація структури відомства, відмова від дублювання функцій, підвищення рівня кваліфікації працівників, перехід на електронний документообіг позитивно вплинуть на ефективність роботи центрального банку. Для цього докладу максимум зусиль", – зауважив Роман Борисенко.

 

Новий керівник Департаменту персоналу закінчив Українську академію банківської справи за спеціальністю "банківська справа". Вільно володіє англійською мовою.

 

Трудова діяльність Романа Борисенка пов’язана з роботою в банківській системі. З 2001 до 2014 року він працював у банку "Аваль", пройшовши трудовий шлях від економіста до заступника директора департаменту – начальника управління департаменту персоналу.

 

Ігор Іванюк, який очолював Департамент персоналу Національного банку, досяг пенсійного віку.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   14.08.2014