Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

Національний банк видав ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "Глобалмані"

04.06.2019

 

 

Національним банком України 04 червня 2019 року прийнято рішення про видачу ТОВ "Глобалмані" ліцензії на здійснення валютних операцій з переказу коштів. ТОВ "Глобалмані" стало 19 учасником валютного ринку, що отримав ліцензію на здійснення валютних операцій згідно із Законом України "Про валюту і валютні операції".

 

Нагадаємо, що з введенням в дію Закону України "Про валюту і валютні операції" Національний банк України розпочав видачу ліцензій на здійснення валютних операцій. Для цього небанківські установи повинні відповідати вимогам, визначеним Положенням № 297[*], та подати відповідний пакет документів. Регулятор приймає рішення про видачу ліцензії впродовж двох місяців після отримання повного пакета документів. Ліцензії на здійснення валютних операцій, видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції", діють безстроково.

 

З інформацією щодо ліцензій на здійснення валютних операцій, виданих небанківським установам згідно із Законом "Про валюту і валютні операції", можна ознайомитися за посиланням.

 

 


[*] Положення про порядок видачі небанківським фінансовим установам, операторам поштового зв'язку ліцензій на здійснення валютних операцій, затверджене постановою Правління Національного банку України від 09.08.2002 № 297.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   04.06.2019