Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Національний банк України вживає додаткових заходів з підтримання ліквідності та платоспроможності проблемних банків

20.08.2014

прес-реліз

 

Національний банк України оптимізував заходи, пов’язані зі скасуванням вимоги щодо формування обов’язкових резервів на окремому рахунку в Національному банку України, передбачені постановою Правління Національного банку України від 08.08.2014 № 480.

 

Так для окремої категорії банків збережено вимогу щодо формування обов’язкових резервів на окремому рахунку. Такі заходи провадяться з метою збереження додаткових джерел підтримання ліквідності та платоспроможності банків, які перебувають під підвищеною увагою Національного банку України.

 

Зокрема, йдеться про банки, що віднесені до категорії проблемних, а також ті, які мають заборгованість за кредитами перед Національним банком України та до яких застосовано процедуру особливого режиму контролю шляхом призначення куратора банку.

 

Вищезазначені заходи передбачені прийнятою 18 серпня цього року постановою Правління Національного банку України № 500 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 19 вересня 2013 року № 371" (зі змінами).

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   20.08.2014