Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

Національний банк переоформив генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "ФК "ПРОФІНЕФ"

27.06.2019

 

 

Національний банк України продовжує переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій[*] на нові ліцензії згідно із Законом України "Про валюту і валютні операції".

 

Так, 27 червня 2019 року Національний банк ухвалив рішення переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "ФК "ПРОФІНЕФ". Товариство стало 20 учасником ринку обміну валют, який отримав ліцензію на здійснення валютних операцій згідно із Законом України "Про валюту і валютні операції".

 

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор ухвалює рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів.

 

Видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції" ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, хоча раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися на термін до 3 років.

 

З інформацією щодо виданих небанківським установам ліцензій на здійснення валютних операцій згідно із Законом "Про валюту і валютні операції" можна ознайомитися за посиланням.[*] переоформленню підлягають генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, які видавалися на підставі Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю"


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   27.06.2019