Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

Як комунікація центробанку впливає на комунікації та монетарну політику центробанків інших країн? – відкритий дослідницький семінар

08.07.2019

 

 

Комунікації центрального банку впливають на комунікації інших центробанків, а також на їхню монетарну політику та макроекономічні показники відповідних країн. Про це йшлося під час відкритого дослідницького семінару професора Синь Чжана з Банку Швеції 24 червня 2019 року.

 

Упродовж семінару він презентував дослідження "Поширюйте слово: міжнародні ефекти від комунікації центрального банку" ("Spread the Word: International Spillovers from Central Bank Communication"), співавторами якого були Ганна Армеліус, Крістоф Берч та Ісая Халл з Банку Швеції.

 

Дослідники проаналізували виступи представників 23 центробанків за 2002 – 2017 роки. Вони з’ясували, що вплив комунікацій на політику інших центробанків залежить не лише від щільності економічних зав’язків між країнами. Повідомлення центробанків двох країн можуть містити схожі оцінки економічної ситуації, навіть якщо країни мають різну динаміку торгівлі та фінансових потоків. Автори з’ясували, що схожість повідомлень також можна пояснити неекономічними чинниками, такими як географічна близькість, спільна мова і постколоніальні зв’язки відповідних країн.

 

Матеріали відкритого семінару Синь Чжана

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному колі.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) потрібно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитися за посиланням.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   08.07.2019