Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

Кредиторам АТ "Златобанк" до 25 липня необхідно звернутись з вимогами до боржника у справі про його банкрутство

15.07.2019

 

 

Національний банк звертає увагу кредиторів АТ "Златобанк" щодо встановленого строку на заявлення грошових вимог до боржника – 25 липня 2019 року. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.

 

Нагадаємо, ухвалою Господарського суду м. Києва від 19 червня 2019 року було відкрито провадження у справі № 910/4475/19 про банкрутство АТ "Златобанк". Відповідне оголошення оприлюднено 25 червня 2019 року на офіційному веб-сайті Верховного Суду.

 

Зауважуємо, що конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов’язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника і документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження, тобто до 25 липня 2019 року.

 

Відтак, рекомендуємо кредиторам АТ "Златобанк" в межах цього строку звернутись зі своїми письмовими заявами з вимогами до боржника у справі №910/4475/19 про банкрутство.

 

Разом з цим, Національний банк не погоджується з ухвалою Господарського суду м. Києва про відкриття провадження у справі про банкрутство АТ "Златобанк" та уже подав апеляцію, адже ліквідація банків має відбуватись не за загальною процедурою банкрутства, а виключно у межах процедур, передбачених Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", за якими пріоритетне право на отримання коштів мають не акціонери, а кредитори банку.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.07.2019