Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Національний банк заперечує надання кредиту ПАТ "УКРКОМУНБАНК"

27.08.2014

прес-реліз

 

У зв’язку з появою в засобах масової інформації неправдивої інформації про надання Національним банком України кредиту рефінансування ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "УКРАЇНСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ БАНК" (далі – ПАТ "УКРКОМУНБАНК") зазначаємо таке.

 

Правління Національного банку з 01.06.2014 не розглядало питання надання кредитів ПАТ "УКРКОМУНБАНК" та відповідно Національний банк України не здійснював кредитування ПАТ "УКРКОМУНБАНК". На сьогодні звернень до Національного банку України від ПАТ "УКРКОМУНБАНК" щодо надання кредитів рефінансування немає.

 

Крім того, ПАТ "УКРКОМУНБАНК" повідомило Національний банк України про призупинення роботи у зв’язку із проведенням на території міста Луганська активної фази антитерористичної операції. Роботу зазначеного банку тимчасово призупинено з 1 серпня 2014 року до стабілізації обстановки у місті Луганську та настання фізичної можливості повернення працівників ПАТ "УКРКОМУНБАНК" до роботи без загрози їх життю.

 

Національний банк України відповідно до вимог пункту 1 розділу IV Інструкції щодо організації роботи банківської системи в надзвичайному режимі, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 22.07.2014 № 435, з 31 липня 2014 року заблокував початкові платежі через СЕП на адресу ПАТ "УКРКОМУНБАНК" та від ПАТ "УКРКОМУНБАНК" на адресу інших учасників СЕП.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   27.08.2014