Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Національний банк сприяє зменшенню впливу на діяльність банків наслідків ситуації в Криму, воєнних дій в Донецькій та Луганській областях

28.08.2014

прес-реліз

 

Правління Національного банку України 26 серпня 2014 року прийняло постанову № 529 "Про окремі питання діяльності банків" (далі – Постанова № 529).

 

Постанова № 529 розроблена з метою зменшення впливу на діяльність банківської системи обставин, що спричинені тимчасовою окупацією території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, запровадженням надзвичайного режиму роботи банківської системи на території Донецької та Луганської областей та девальвацією національної валюти, наслідками чого стали, зокрема, порушення економічних нормативів, збільшення обсягу негативно класифікованих активів та розміру сформованих резервів для відшкодування можливих втрат за ними, збиткова діяльність банків.

 

Для банків, показники яких погіршились внаслідок зазначених вище причин, Постановою № 529 встановлено певні обмеження щодо здійснення окремих операцій, які можуть наразити їх на додаткові ризики, та вимогу розробити і надати Національному банку України детальні плани заходів щодо усунення негативних наслідків.

 

Прийняття Постанови № 529 сприятиме підвищенню рівня захисту інтересів вкладників та кредиторів.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   28.08.2014