Українська | English

Головна » Національний банк » Правління » Біографії » Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Сологуба Дмитра Романовича та членів його сім'ї

Декларація про доходи та витрати заступника Голови Національного банку України Дмитра Сологуба

Дмитро Сологуб у 2015 році отримав сукупний дохід у розмірі 1,77 млн. гривень, із яких 320,3 тис. гривень утримано до сплати в бюджет України як податок на доходи, 15,0 тис. гривень – єдиний соціальний внесок та 24,8 тис. гривень – військовий збір.

 

На кінець 2015 року сума на депозитних рахунках заступника Голови Національного банку України та його родини становила 3,5 млн. гривень. За депозитами вони отримали відсотки в розмірі 136,4 тис. гривень.

 

У 2015 році нерухоме майно заступника Голови Національного банку України  залишилося без змін. Не було змін і щодо нерухомості, якою володіють члени його сім’ї. На сьогодні сім’ї Дмитра Сологуба належить квартира загальною площею 102 кв. м.

 

У 2015 році транспортні засоби Дмитра Сологуба і його родини залишилися без змін. Заступник Голови Національного банку України та члени його родини мають у володінні два автомобілі: Mazda 6 2009 року випуску та Toyota Corolla 2005 року випуску.

 

 

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Сологуба Дмитра Романовича та членів його сім'ї за 2015 рік

 

  На початок сторінки