Стара версія
Українська | English

Головна » Національний банк » Правління » Біографії » Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Чурія Олега Євгеновича та членів його сім'ї

Декларація про доходи та витрати заступника Голови Національного банку України Олега Чурія

Олег Чурій у 2015 році отримав сукупний дохід у розмірі 1,40 млн. гривень, із яких 270,7 тис. гривень утримано до сплати в бюджет України як податок на доходи, 14,9 тис. гривень – єдиний соціальний внесок та 21,1 тис. гривень – військовий збір.

 

На кінець 2015 року сума на депозитних рахунках заступника Голови Національного банку України та його родини становила 34,9 тис. грн. За депозитами вони отримали відсотки в розмірі 4,8 тис. гривень.

 

У 2015 році у власності Олега Чурія та членів його сім’ї перебувало таке нерухоме майно: земельні ділянки загальною площею 5 350 кв. м, житловий будинок загальною площею 66,1 кв. м, квартири загальною площею 152,9 кв. м.

 

У 2015 році транспортні засоби  Олега Чурія і його родини  залишилися без змін. Заступник Голови Національного банку України та члени його родини мають у володінні автомобіль Toyota Venza 2011 року випуску.

 

 

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Чурія Олега Євгеновича та членів його сім'ї за 2015 рік

 

  На початок сторінки