Національний банк України

Організація статистичної звітності
[повернутись

Розділ містить інформацію з питань організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України: нормативно-правові акти Національного банку України щодо порядку складання та подання файлів з даними статистичної звітності, проекти документів для обговорення, відповіді на питання, роз’яснення щодо складання статистичної звітності та порядку її подання до Національного банку України.

 

У підрозділах:

 

"Регулюючі документи" розміщено інформацію щодо діючих редакції Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України та Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України в умовах особливого періоду.

 

"Проекти документів" містить матеріали щодо проектів змін до Правил організації статистичної звітності, що винесено для публічного обговорення.

 

"Реєстр показників статистичної звітності" містить реєстр звітних показників відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подаються до Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 13.11.2018 № 120 (зі змінами), та включає описи показників та контролів до цих показників, довідники для формування показників із переліком метрик (вимірів) та описом параметрів (можливих розрізів інформації), а також xsd-схеми звітних файлів.

 

"Календар подання статистичної звітності" містить графік подання файлів статистичної звітності з визначенням дати та часу їх подання відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України.

 

"Запити та відповіді, дискусії" містить роз’яснення фахівців Національного банку України, відповіді на питання щодо організації статистичної звітності та інші матеріали.

 

 

[повернутись