Національний банк України

Національний банк України здійснюватиме електронний документообіг з іншими органами державної влади
[повернутись

04.10.2016

 

 

Національний банк України розпочав з 3 жовтня 2016 року обмін електронними документами з іншими органами державної влади, підключившись до Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ).

 

Центральний банк уже здійснив успішний тестовий обмін електронними документами з іншими державними органами.

 

«Національний банк України піднімає електронний документообіг на новий рівень, започаткувавши обмін електронними документами із застосуванням електронного цифрового підпису з усіма учасниками СЕВ. Ця система використовується для офіційного листування (вхідної та вихідної кореспонденції) та листування з питань розроблення і погодження нормативно-правових та розпорядчих актів. Обмін електронними документами з використанням електронного цифрового підпису замінить паперове листування між Національним банком та іншими органами державної та виконавчої влади, а також допоможе створити для них єдиний інформаційний простір», – зазначив начальник управління організації документування управлінської інформації НБУ Віктор Носулько.

 

Довідка

 

Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ версія 2.0) (http://www.dir.gov.ua/) була створена за ініціативи Кабінету Міністрів України. Система призначена для автоматизації процесів створення, відправлення, передавання, одержання, оброблення, використання, зберігання, знищення електронних документів та копій паперових документів в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, які не містять інформації з обмеженим доступом, та контролю за виконанням актів, протокольних рішень Кабінету Міністрів України та інших документів.

 

Держателем СЕВ ОВВ є Державне агентство з питань електронного урядування України, адміністратором -  Державне підприємство «Державний центр інформаційних ресурсів України».

 


 

[повернутись