Національний банк України

Національний банк України розпочинає діагностичне обстеження невеликих банків
[повернутись

13.02.2017

прес-реліз

 

З 13 лютого 2017 року Національний банк розпочинає діагностичне обстеження якості активів та достатності капіталу 37 банків, які ще не пройшли цю процедуру.

 

"У 2015-16 роках НБУ здійснив перевірку перших 60 банків за розміром активів. Тепер настала черга продіагностувати решту банків, розмір активів яких менше 2% активів банківської системи. Цей процес пройде в два етапи – до 1 червня і 1 серпня 2017 року, ще якийсь час триватиме узгодження з банками результатів діагностування і при потребі формування на їх основі програм докапіталізації", – коментує заступник Голови Національного банку України Катерина Рожкова.

 

З топ-60 банків, які вже пройшли діагностику, 21 банк з самого початку не потребував докапіталізації, 9 банків станом на початок лютого 2017 року виконали затверджені НБУ програми докапіталізації в повному обсязі, 4 банки – «Хрещатик», «Фідобанк», «Платинум Банк» і «Фортуна-банк» – за невиконання програм докапіталізації визнані неплатоспроможними. 26 банків виконують взяті на себе зобов’язання щодо докапіталізації згідно з затвердженим графіком.

 

Отримати детальнішу інформацію про результати діагностики та хід виконання програм докапіталізації можна в новому розділі на сайті НБУ за посиланням: https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=43903211&cat_id=43915442.


 

[повернутись