Національний банк України

Міжнародні резерви становили 17.2 млрд. дол. США за підсумками квітня
[повернутись

05.05.2017

прес-реліз

 

Міжнародні резерви України на 01 травня 2017 року становили 17 175  млн. дол. США (в еквіваленті) за попередніми даними. Порівняно з березнем вони збільшилися на 2 052 млн. дол. США або 13.57% в основному за рахунок надходжень від Міжнародного валютного фонду та інших донорів України.

 

Динаміку резервів у квітні визначали:

 

Надходження коштів від Міжнародного валютного фонду за програмою розширеного фінансування (EFF) у сумі  996.2 млн. дол. США (в еквіваленті).

 

 

Надходження коштів від Єврокомісії у сумі 579.1 млн. євро.

 

 

Інтервенції, за якими Національний банк на міжбанківському валютному ринку України купив 402.3 млн. дол. США, у тому числі 201.0 млн. дол. США - за інтервенціями у формі запиту найкращого курсу.

 

 

Платежі Уряду з обслуговування та погашення державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті у сумі 68.1 млн. дол. США (в еквіваленті), у тому числі 6.5 млн. дол. США – на обслуговування за облігаціями внутрішньої державної позики.

 

Станом на 01 травня обсяг міжнародних резервів України покривав 3.6 місяця майбутнього імпорту і був достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій Уряду і Національного банку.

 

Дані про міжнародні резерви та ліквідність в іноземній валюті складаються та поширюються щомісяця:

 

не пізніше 7-го дня місяця, наступного за звітним – попередні;

 

не пізніше 21-го дня місяця, наступного за звітним – уточнені.

 

Уточнені дані можна знайти за посиланням: https://bank.gov.ua/doccatalog/document?id=46944

 


 

[повернутись