Національний банк України

Національний банк дозволив ПАТ "ВіЕс Банк" приєднатися до АТ "ТАСКОМБАНК" за спрощеною процедурою
[повернутись

11.07.2018

прес-реліз

 

Національний банк України 10 липня надав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання ПАТ “ВіЕс Банк” до АТ “ТАСКОМБАНК” за спрощеною процедурою.

 

Дозвіл надано згідно з вимогами Закону України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків” та відповідно до розпорядження Національного банку України № 395-ро.

 

Попередній висновок про погодження проекту плану реорганізації шляхом приєднання ПАТ “ВіЕс Банк” до АТ “ТАСКОМБАНК” за спрощеною процедурою Національний банк надав 27 квітня 2018 року.

 

Нагадаємо, що Закон України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків” дає можливість провести реорганізацію банків шляхом приєднання за спрощеною процедурою, строк якої зменшено в декілька разів - з вісімнадцяти до трьох-чотирьох місяців.

 

У результаті реорганізації АТ “ТАСКОМБАНК” стане правонаступником усіх прав та обов’язків ПАТ “ВіЕс Банк” стосовно його клієнтів, партнерів, контрагентів.

 

АТ “ТАСКОМБАНК” у порядку правонаступництва набуде всіх прав за переданими йому активами, а також набуде обов’язків боржника за вимогами кредиторів (вкладників) за переданими зобов’язаннями без необхідності внесення змін до відповідних договорів.

 

Довідково

 

Першими банками, які провели реорганізацію шляхом приєднання за спрощеною процедурою, стали ПАТ "АБ "Експрес-Банк" та АКБ "Індустріалбанк".

 

 

 


 

[повернутись