Національний банк України

Національний банк переоформив генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій ТОВ "ФК "ОКТАВА ФІНАНС" та ТОВ "ФК "АКСІОМА"
[повернутись

30.05.2019

 

 

Національний банк України 30 травня 2019 року прийняв рішення переоформити генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій ще двом небанківським фінансовим установам: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ОКТАВА ФІНАНС" та ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АКСІОМА".

 

Видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції" ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися терміном до 3 років.

 

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор приймає рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів.

 

З інформацією щодо виданих небанківським установам ліцензій на здійснення валютних операцій згідно із Законом "Про валюту і валютні операції" можна ознайомитися за посиланням.

 

Зазначимо, що Законом "Про валюту і валютні операції" також передбачена можливість отримання ліцензії на здійснення валютних операцій операторами поштового зв'язку.

 


 

[повернутись