Національний банк України

Національний банк видав ліцензію на здійснення валютних операцій ТОВ "Глобалмані"
[повернутись

04.06.2019

 

 

Національним банком України 04 червня 2019 року прийнято рішення про видачу ТОВ "Глобалмані" ліцензії на здійснення валютних операцій з переказу коштів. ТОВ "Глобалмані" стало 19 учасником валютного ринку, що отримав ліцензію на здійснення валютних операцій згідно із Законом України "Про валюту і валютні операції".

 

Нагадаємо, що з введенням в дію Закону України "Про валюту і валютні операції" Національний банк України розпочав видачу ліцензій на здійснення валютних операцій. Для цього небанківські установи повинні відповідати вимогам, визначеним Положенням № 297[*], та подати відповідний пакет документів. Регулятор приймає рішення про видачу ліцензії впродовж двох місяців після отримання повного пакета документів. Ліцензії на здійснення валютних операцій, видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції", діють безстроково.

 

З інформацією щодо ліцензій на здійснення валютних операцій, виданих небанківським установам згідно із Законом "Про валюту і валютні операції", можна ознайомитися за посиланням.

 

 


[*] Положення про порядок видачі небанківським фінансовим установам, операторам поштового зв'язку ліцензій на здійснення валютних операцій, затверджене постановою Правління Національного банку України від 09.08.2002 № 297.

 


 

[повернутись