Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Інформаційні системи Національного банку працюють у штатному режимі

Інформаційні системи Національного банку працюють у штатному режимі

Упродовж кількох останніх днів на інформаційні мережі Національного банку здійснювалися спроби зовнішніх хакерських атак невідомими особами з різних країн світу. Зокрема, у ніч з 13 на 14 січня 2022 року під час глобальної атаки на урядові вебресурси  зафіксовано спроби атакувати й офіційний сайт Національного банку, які вдалося нейтралізувати.

Усі інформаційні системи Національного банку працювали і продовжують працювати в штатному режимі. Зокрема – система електронних платежів, якою користуються банки, офіційний сайт та внутрішня комп'ютерна мережа НБУ.

Захист Національного банку та банківської інфраструктури від шахрайських дій в кіберпросторі організовано належним чином: із застосуванням новітніх технологій кіберзахисту, ефективним використанням комплексів та систем захисту, а також  механізмів обміну інформацією про кібератаки та кіберінциденти між Центром кіберзахисту Національного банку, іншими державними органами, банками, фінансовими установами тощо.

Зважаючи на хакерську атаку, що відбулася  на низку урядових сайтів, Національний банк закликає банки та інших учасників фінансового сектору посилити заходи безпеки для протидії можливим кібератакам.

Нагадаємо, що, крім сайту, отримати офіційну інформацію від Національного банку можна на сторінках у соціальних мережах:

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини