Звичайна версія сайту

Купувати пам’ятні монети тепер можна онлайн у інтернет-магазині Національного банку (оновлено)

Національний банк тимчасово призупиняє прийом нових замовлень у інтернет-магазині.

Просимо вибачення у всіх охочих скористатися новим сервісом, хто не з першого разу зміг зареєструватися чи придбати нашу сувенірну продукцію. Адже інтерес користувачів у рази перевищив наші найоптимістичніші прогнози. У пікові моменти на сайт інтернет-магазину одночасно заходило понад 100 тис. користувачів. Тож інколи сайт працював з перебоями.

Тепер нам потрібен час, щоб опрацювати всі замовлення, оновити каталог монет та здійснити певні технічні доналаштування.

Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам.

Про відновлення роботи інтернет-магазині повідомлятимемо додатково. Для цього знадобиться зовсім небагато часу.

Проведення додаткових технічних робіт дозволить нам у майбутньому своєчасно надавати якісні послуги.

Дякуємо за розуміння!

З 4 січня 2021 року нумізматичну продукцію Національного банку можна придбати онлайн цілодобово та без вихідних в інтернет-магазині за посиланням: https://coins.bank.gov.ua.

Пам’ятні монети можуть стати оригінальним подарунком друзям, близьким або діловим партнерам. Доступні для продажу пам’ятні монети України та сувенірна продукція Банкнотно-монетного двору Національного банку в інтернет-магазині реалізовуватимуться за роздрібною ціною НБУ. Для задоволення потреб всіх охочих на замовлення продукції діятимуть певні ліміти, що залежатимуть від попиту на неї.

Для оформлення покупки необхідно зареєструватися, вказавши свої прізвище та ім’я,  а також контактну інформацію. Після цього з’явиться можливість оплатити замовлення платіжною карткою будь-якого банку та оформити доставку. Оплата можлива виключно в безготівковій формі платіжною карткою НПС "ПРОСТІР", Visa чи MasterCard.

Доставку замовлень по всій території України здійснюватимуть логістичні (поштові) компанії ТОВ "Нова Пошта" та АТ "Укрпошта". Строки доставки та умови отримання нумізматичної продукції відповідають умовам компанії, яку  обирає користувач. Також для додаткової зручності клієнтів передбачена можливість видачі замовлень у пункті самовивезення, що знаходиться у приміщенні Національного банку за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2-А.

У майбутньому Національний банк планує розширити можливості замовлення в інтернет-магазині для іноземних клієнтів та доставки нумізматичної продукції за кордон.

Запрошуємо усіх охочих скористатися новим цифровим сервісом Національного банку. Також просимо користувачів детально ознайомлюватися з правилами реалізації нумізматичної продукції, формуванням замовлення і оформлення її доставки.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись