Звичайна версія сайту

Пам'ятні монети "Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України" та "Орлан-білохвіст" реалізовуватимуться на аукціоні

Національний банк проведе аукціони з продажу пам’ятних монет “Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України” із золота, срібла та нейзильберу, а також “Орлан-білохвіст” із нейзильберу.

Зокрема, 29 серпня 2019 року об 11:00 відбудеться аукціон з продажу памʼятних монет “Надання Томосу про автокефалію Православної церкви України” номіналом 100 гривень із золота у футлярі, номіналом 50 гривень зі срібла у футлярі, номіналом 20 гривень зі срібла у футлярі, номіналом 5 гривень із нейзильберу в сувенірній упаковці.

Один лот складатиметься із чотирьох зазначених монет по одній кожного виду. Таких лотів буде запропоновано 25. Початкова ціна буде встановлена на рівні роздрібних цін Національного банку. Рекомендований крок аукціону – 2 000 гривень на кожний лот.

Аукціон з продажу памʼятних монет “Орлан-білохвіст” із нейзильберу в сувенірній упаковці відбудеться 5 вересня 2019 року об 11:00.

Будуть запропоновані п’ятнадцять окремих лотів по 100 монет у кожному. Таким чином на продаж буде виставлено 1 500 монет. Початкова ціна буде встановлена на рівні роздрібних цін Національного банку. Рекомендований крок аукціону – 300 гривень на кожний лот.

Обидва електронні аукціони відбудуться на майданчику Універсальної товарної біржі "Контрактовий дім УМВБ".

Нагадаємо, що Національний банк почав здійснювати часткову реалізацію пам’ятних монет на аукціонах для ефективного розвитку ринку нумізматичної продукції та збільшення можливостей придбати нумізматичну продукцію для широкого загалу, водночас зберігаючи існуючі канали її реалізації.

Під час першого такого аукціону Національний банк успішно реалізував усі запропоновані лоти.

Національний банк запрошує усіх зацікавлених – об’єднання нумізматів, юридичних та фізичних осіб – взяти участь в чергових електронних аукціонах.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини

Поділитись