Звичайна версія сайту
Правила використання та політика конфіденційності

Національний банк України - власник доменного імені bank.gov.ua, а також авторського права на наповнення цього веб-сайта відповідно до законодавства України з авторського права, якщо інше не було чітко визначено в окремих випадках. Це авторське право поширюється на всі матеріали, опубліковані на веб-сайті, а також будь-які матеріали, які можуть бути видалені чи змінені Національним банком.

Матеріали сайта можуть бути використані виключно за попередньою згодою Національного банку із посиланням на першоджерело. Всі зміни та правки до такої інформації можуть вноситися тільки за попередньою згодою Національного банку.

Цей веб-сайт має виключно інформаційне значення. Національний банк не несе відповідальності за можливі наслідки використання інформації на сайті.

Для Вашої зручності сайт містить посилання на інші веб-сайти. Національний банк не несе відповідальності за точність, повноту та зміст інформації на таких веб-сайтах, аналогічно, Національний банк не може бути притягнутий до відповідальності за таку інформацію.

Для збору та аналізу інформації про те, як Ви використовуєте наш веб-сайт, ми застосовуємо програмне забезпечення Google Analytics. Отримані відомості допомагають нам удосконалювати веб-сайт з урахуванням потреб користувачів. Google Analytics не збирає та не зберігає персональні дані відвідувачів, а також не використовує та не ділиться даними нашої аналітики.

У разі отримання Вами доступу до будь-якої частини веб-сайта Національного банку, вважається що Ви ознайомилися з правилами використання та конфіденційності.