Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Правила використання та політика конфіденційності

Національний банк України - власник доменного імені bank.gov.ua, а також авторського права на наповнення цього вебсайта відповідно до законодавства України з авторського права, якщо інше не було чітко визначено в окремих випадках. Це авторське право поширюється на всі матеріали, опубліковані на вебсайті, а також будь-які матеріали, які можуть бути видалені чи змінені Національним банком.

Матеріали сайта можуть бути використані виключно з посиланням на першоджерело. Всі зміни та правки до такої інформації можуть вноситися тільки за попередньою згодою Національного банку.

Цей вебсайт має виключно інформаційне значення якщо інше не визначено законодавством України. Національний банк не несе відповідальності за можливі наслідки використання інформації на сайті.

Для Вашої зручності сайт містить посилання на інші вебсайти. Національний банк не несе відповідальності за точність, повноту та зміст інформації на таких вебсайтах, аналогічно, Національний банк не може бути притягнутий до відповідальності за таку інформацію.

Для збору та аналізу інформації про те, як Ви використовуєте наш вебсайт, ми застосовуємо програмне забезпечення Google Analytics. Отримані відомості допомагають нам удосконалювати вебсайт з урахуванням потреб користувачів. Google Analytics не збирає та не зберігає персональні дані відвідувачів, а також не використовує та не ділиться даними нашої аналітики.

У разі отримання Вами доступу до будь-якої частини вебсайта Національного банку та/чи використання інформації з вебсайта Національного банку, вважається що Ви ознайомилися та погодилися з правилами використання та конфіденційності.