27 листопада 2017 року під час чергового відкритого дослідницького семінару Національного банку доктор Андрєй Дригала, економіст німецького Інституту економічних досліджень у Гале (Halle Institute for Economic Research) та експерт Німецької компанії міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) презентуватиме свою працю на тему застосування динамічних стохастичних моделей загальної рівноваги для аналізу монетарної політики у сучасних дослідженнях.
Зокрема, доповідач обговорюватиме питання оптимального дизайну монетарної політики та можливостей використання валютних інтервенцій в умовах переходу до режиму інфляційного таргетування. Окрім того, Андрій Дригала розповість, як центральні банки можуть зробити економіку менш вразливою до зовнішніх шоків за допомогою режиму інфляційного таргетування.
Ознайомитися з дослідженнями гостя семінару на ці теми можна за посиланнями:
- http://www.iwh-halle.de/en/publications/detail/switching-to-exchange-rate-flexibility-the-case-of-central-and-eastern-european-inflation-targeters/
- http://www.iwh-halle.de/en/publications/detail/monetary-policy-in-an-oil-dependent-economy-in-the-presence-of-multiple-shocks/
Робочою мовою семінару є англійська.
Початок семінару о 15:00. Реєстрація учасників триватиме з 14:45 до 14:55.
Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 206. Відповідно до процедури відвідання режимних об’єктів, яким є Національний банк України, вхід до його будівлі відбувається за наявності документів, що посвідчують особу.
Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: [email protected] до 17:00 26 листопада 2017 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників.
З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу [email protected].
З матеріалами відкритих наукових семінарів можна ознайомитись за посиланням.
Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.