На засіданні Правління Національного банку України Голова Національного банку України Сергій Арбузов представив новий склад Правління Національного банку України, підбив підсумки за 2010 рік та окреслив завдання на поточний рік і середньострокову перспективу.
У засіданні взяли участь члени Правління Національного банку України: Голова Національного банку України Сергій Арбузов, перший заступник Голови Національного банку України Юрій Колобов, заступники Голови Національного банку України Володимир Кротюк, Павло Сенищ, Ігор Соркін, директор Департаменту персоналу Ігор Іванюк, директор Юридичного департаменту Віктор Новіков, директор Генерального департаменту банківського нагляду Олексій Ткаченко, директор Генерального економічного департаменту Ігор Шумило, директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Олена Щербакова, директор Фінансового департаменту Валерій Прохоренко та директори департаментів. Також уперше на засіданні були присутні представники засобів масової інформації.
Під час засідання Голова Національного банку України Сергій Арбузов наголосив на дотриманні принципу інформаційної відкритості та запевнив присутніх у подальшому проведенні на постійній основі засідань та підсумкових нарад у Національному банку України за участю засобів масової інформації.
На засіданні Правління розглянуті такі питання:
1. Підсумки діяльності Національного банку України за 2010 рік.
2. Оцінка макроекономічної ситуації та перспективи розвитку на 2011 рік.
3. Шляхи сприяння розвитку кредитування економіки.
4. Основні завдання банківського нагляду на сучасному етапі.
5. Стан роботи та основні завдання щодо організації готівково-грошового обігу та правової діяльності в системі Національного банку України.
Під час засідання Правління визначено такі завдання:
• сприяння зниженню інфляції;
• збереження прогнозованої динаміки курсу гривні;
• підтримка міжнародних резервів на рівні, достатньому для мінімізації небажаних курсових коливань гривні;
• удосконалення валютного регулювання, його спрощення та підвищення ефективності;
• стимулювання банків до нарощування своїх капіталів;
• покращення якості активів банку;
• відновлення (спільно з Урядом України) повноцінного та стабільного функціонування банків, рекапіталізованих за участю держави, та ВАТ КБ “Надра”;
• удосконалення наглядових підходів та процедур здійснення нагляду на консолідованій основі.