За результатами відкритого відбору на вакантну посаду генерального директора Банкнотно-монетного двору Національного банку України з 23 січня 2018 року призначений Володимир Баглай.
"Володимир Баглай працює на Банкнотно-монетному дворі вже вісім років. Він досконало знає усі етапи цього складного виробничого процесу та усі сторони цього підприємства "з середини", розуміє важливість дотримання високих стандартів якості продукції. Упевнений, що професіоналізм, досвід численних міжнародних переговорів та бездоганна ділова репутація Володимира Баглая сприятимуть його ефективній роботі на цій відповідальній посаді", – зазначив в.о. Голови Національного банку України Яків Смолій.
Він додав, що одними з головних пріоритетів у діяльності новопризначеного керівника стане закріплення позицій Банкнотно-монетного двору на світовому ринку виробництва захищеного паперу та грошових знаків.
До призначення з листопада 2017 року Володимир Баглай виконував обов’язки генерального директора Банкнотно-монетного двору Національного банку України, з жовтня 2015 року – працював першим заступником керівника цього підприємства.
Загалом він працює на Банкнотно-монетному дворі Національного банку України з 2009 року, побудувавши успішну професійну кар’єру від інженера-технолога до першого заступника і виконуючого обов’язки генерального директора.
Володимир Баглай має профільну освіту, він закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Технологія друкованих видань" у 2000 році. Вільно володіє англійською мовою.
Довідково
Банкнотно-монетний двір Національного банку України сьогодні на 100% забезпечує потребу української держави у виготовленні власної грошової одиниці: банкнот, розмінних та обігових монет, а також бланків цінних паперів, державних нагород та великого асортименту сувенірної монетної продукції.
Потужності Банкнотно-монетного двору дають змогу забезпечувати не лише внутрішні потреби України, але й виготовляти продукцію для інших держав.
Річна потужність виробництва становить 1,8 млрд банкнот (як для внутрішніх, так і для зовнішніх замовлень), 1,2 млрд обігових монет, близько 1 млн пам’ятних монет із дорогоцінних та недорогоцінних металів,