Звичайна версія сайту
Перейти до вмісту
Мобільний оператор Київстар підключився до Системи BankID НБУ

Мобільний оператор Київстар підключився до Системи BankID НБУ

До Системи BankID НБУ підключився національний мобільний оператор Київстар.

Тепер, використовуючи Систему BankID НБУ, абоненти передплаченого зв’язку Київстар у мобільному додатку "Мій Київстар" зможуть пройти ідентифікацію для переходу на контрактну форму обслуговування.

Перехід на контрактну форму обслуговування або реєстрація мобільного номера є найдієвішим захистом SIM-карти абонента від шахрайства. Що більше користувачів скористаються такою можливістю, то складніше буде шахраям завдати шкоди клієнтам українських банків.

"Ми раді вітати в Системі BankID НБУ одного з ключових операторів на ринку стільникового зв’язку України. Ми упевнені, що використання системи мобільними операторами не лише буде зручним для користувачів, але й сприятиме зменшенню рівня шахрайства у фінансовій сфері", – зауважила Ольга Василєва, заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ.

Тож абонентам Київстар для отримання послуги з переходу на контрактну форму обслуговування більше не обов’язково йти до фірмового магазину оператора з документами, що засвідчують особу. Усе це можна зробити онлайн, маючи рахунок в одному із 39 банків, що є учасниками Системи BankID НБУ.

"В умовах війни, коли люди перебувають у постійному стресі, вони частіше стають жертвами шахраїв. Щоб захистити номер телефону наших абонентів, ми в Київстар значно спрощуємо перехід на контрактні тарифи, де обслуговування персоналізоване й значно безпечніше. І у цьому нам дуже допомагає Національний банк разом із Системою BankID та інші інструменти цифрової ідентифікації", – прокоментувала Тетяна Лукинюк, директорка з розвитку продуктів на масовому ринку Київстар.

Наразі Систему BankID НБУ використовують усі три найбільші мобільні оператори України. Нагадаємо, що у квітні 2021 року до Системи BankID НБУ підключився перший великий мобільний оператор lifecell Україна, а у квітні 2022 року ще один – Vodafone Україна.

Теги
Підписка на сповіщення

Підписатися на оперативні сповіщення про новини